До Дня Конституції України

Інформаційні матеріали Українського інституту національної пам’яті розміщено на офіційному вебсайті Міністерства освіти і науки України за покликанням: https://mon.gov.ua/storage/app/media/zagalna%20serednya/metodichni%20recomendazii/2023/06/15/Inform.materialy.UINP.do.Dnya.Konstytutsiyi.Ukrayiny-2023.pdf.

З метою підвищення рівня громадянської свідомості студентської  молоді, формування  та поширення знань про Конституцію України та її значення для розвитку правового суспільства на кафедрі економіки, менеджменту та фінансів провели виховні години у форматі онлайн за тематикою: «Конституція як основа правового суспільства: людина, свобода, демократія». Під час заходів  обговорили значущість Конституції та додержання її норм при творенні правової держави, звернули увагу на основні норми, що регулюють права та свободи людини та громадянина. Зазначили важливість обов’язкового додержання норм Основного Закону навіть у період війни. Вітаємо усіх громадян нашої країни державним святом – Днем Конституції України. Бажаємо миру та процвітання нашій державі.