Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови – свято, яке було засноване ЮНЕСКО і вперше відсвятковане 2000 року. Головна його мета – показати важливість та підтримати самобутність кожної окремої мови світу. Адже недаремно кажуть, що без мови нація помирає, тому що в ній міститься культура і історія цілої держави. В ці важкі часи українцям як ніколи важливо підтримувати свою рідну мову словом, віршем, піснею. Вкрай важливим є формування у молоді любові до рідної мови, популяризація її вживання у всіх сферах життя, саме з цією метою викладачами та студентами кафедри економіки, менеджменту та фінансів проведено виховний захід: ” Мова єднає націю!”. Під час заходу студенти мали змогу висловити свої думки щодо важливості мови як індикатора нації, розглянули законодавчі акти, які захищають статус державної мови та мов нацменшин. Усі дійшли консенсусу, що сучасна людина повинна досконало володіти рідною мовою та вчити іноземні мови для свого розвитку, становлення як особистість та як конкурентоздатний фахівець. Давайте берегти і розвивати рідну мову, цінувати її дари.  Ми могутні й міцні в своїй мові. Наше слово – наша сила.