Відкрите заняття

Відповідно до графіку відкритих занять, викладач кафедри економіки, менеджменту та фінансів Волошина-Сідей В.В. провела відкрите заняття з дисципліни “Фінанси підприємств” на тему: “Фінансове планування на підприємствах” для студентів групи 379 спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування.
Метою заняття було ознайомлення здобувачів освіти із сутністю поняття”фінансове планування”, видами фінансових планів та порядком їх розробки. Мета заняття була реалізована у повному обсязі. Заняття супроводжувалося  прикладами конкретних практичних ситуацій, які дали змогу здобувачам на реальних прикладах фінансових планів підприємств детальніше вивчити проблемні питання теми. Під час заняття здобувачі ознайомилися із видами фінансових планів, дослідили алгоритм їх розробки та затвердження на підприємстві. Наприкінці заняття було проведено  експрес- тестування за допомогою інтерактивної платформи  Kahoot, що дозволило  закріпити опрацьований матеріал. Заняття було організовано на належному організаційному та методичному рівні із застосуванням сучасних засобів дистанційного навчання.