Міжнародна конференція «EUROPEAN DIMENSIONS OF SUSTAINABLE DEVELOPMENT»

Професор кафедри економіки, менеджменту та фінансів д.е.н. Стройко Тетяна Володимирівна прийняла участь у VІ Міжнародній конференції «EUROPEAN DIMENSIONS OF SUSTAINABLE DEVELOPMENT» яка проходила в м. Київ, Україна з 15-17 травня. Вона представила спільне дослідження з науковцями університету Малаги (Іспанія) Carlos de las Heras Jambrino та Patricia P. Iglesias Sánchez на тему «ENVIRONMENTAL START-UPS IN THE SOLAR ENERGY SECTOR: SOCIAL INITIATIVES ORPROFITABLE PROJECTS?». Конференція проходила в он-лайн форматі і була організована за підтримки ERASMUS+ Україна, Європейського центру циркулярної та зеленої економіки Жана Моне JM ECO та політики Європейського Союзу та найкращі практики управління академічними проектами (101085243 – ProEU – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH). Конференція була присвячена дослідженню економічних, екологічних і соціальних аспектів сталого розвитку, а також європейським дослідженням сталого розвитку та передових технологій, що сприяють сталому розвитку.