Науковий семінар “Антикризова фінансова політика: світовий досвід та вітчизняна практика»

24 грудня 2022 р. відбувся науковий семінар кафедри економіки, менеджменту та фінансів на тему: «Антикризова фінансова політика: світовий досвід та вітчизняна практика». З доповіддю «Anti-crisis financial management tools» виступила керівник семінару, професорка кафедри, д.е.н. ОЛЕНА Гуріна. Семінар був присвячений обговоренню актуальних проблем формування та реалізації антикризової фінансової політики в контексті вивчення досвіду іноземних країн і практики реалізації в Україні. У семінарі взяли участь викладачі кафедри, науковці з різних університетів: Миколаївського національного аграрного університету, Уманського національного університету садівництва, ВСП ЗВО «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» Миколаївського інституту розвитку людини, та стейкхолдери. ОЛЕНА Гуріна презентувала колегам ключові інструменти антикризової фінансової політики в контексті світового досвіду та визначила можливості їх імплементації у вітчизняну практику фінансового управління. Коментатором виступила завідувач кафедри економіки, менеджменту та фінансів, доцент кафедри, к.е.н. НАТАЛІЯ Данік. До обговорення долучилися заступниця начальника Головного управління ДПС у Миколаївській області, к.е.н. ОЛЬГА Купчишина та заступниця начальника управління податкового адміністрування ВІКТОРІЯ Трофименко.