1/4 фіналу ACM ICPC 2019/2020

14-го вересня відбувся 1/4 фінал ACM ICPC сезону 2019/2020, у якій взяли участь 310 команд з усієї України. Учасники мали 5 годин на те, щоб розв’язати 12 задач.

Змагання проходили у 5 регіонах: Center, East, North, South, SouthWest. У регіоні South змагалися 43 команди, з яких 9 команд з Миколаєва: команда з Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського, 4 команди Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, 3 команди Чорноморського національного університету імені Петра Могили, одна команда школярів з Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки.

За результатами змагань наша команда посіла 14 місце, пропустивши вперед тільки дві миколаївські команди: одну команду ЧНУ і одну команду НУК. Команда МНУ буде запрошена на фінал другої групи, який відбудеться в жовтні 2019 в м. Одеса.

Вітаємо наших студентів з достойним виступом в олімпіаді і бажаємо успіхів в наступних змаганнях!

Результати 1/4 фіналу, умови задач і розбір доступні за посиланням: