Лекція для іноземних студентів “Motivation in Management of Foreign Companies”

Доцент кафедри економіки, менеджменту та фінансів Глубоченко Катерина Олександрівна провела лекційне заняття з використанням технологій дистанційного навчання для іноземних студентів МНУ імені В.О. Сухомлинського на тему “Motivation in Management of Foreign Companies” у межах викладання курсу “Management of Foreign Economic Activity”.
Проблематика лекції охопила питання базових функцій менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, використання змістовних та процесних теорій мотивації до персоналу міжнародних компаній, впровадження ефективних мотиваційних факторів в управлінні міжнародними компаніями.
Іноземні студенти мали змогу проаналізувати зазначену проблематику в контексті крос-культурної комунікації та глобалізації. Викладачі кафедри економіки, менеджменту та фінансів МНУ імені В.О. Сухомлинського завжди орієнтовані на всебічну допомогу та підтримку іноземних студентів нашого факультету!