Відкриття дитячо-юнацького експериментаріуму

28 вересня студенти механіко-математичного факультету та викладачі кафедри фізики та математики разом з вчителем фізики та інформатики Явкинської ЗОШ Ковригою Олександром Юрійовичем відкрили дитячо-юнацький експериментаріум на базі кабінету фізики школи. Кращі майстри університетських студій провели майстр – класи для поважних гостей свята, серед них голова об’єднаної громади Іван Рубський, начальник відділу освіти молоді та спорту Ганна Зеркаліна, депутат районної ради Олександр Береговий, менеджер проектів і програм «Фонду родини Нечитайло» Ірина Кривущенко, а також учні та вчителі Явкінської ЗОШ.

Команда відкритого освітнього проекту «Крок до науки», який впроваджує кафедра фізики та математики, дякує Олександру Ковризі та Дар’ї Загорельській за розробку та впровадження проекта-супутника відкритого освітнього проекту «Крок до науки» на базі Явкинської ЗОШ, а також менеджеру проектів благодійної організації «Фонд родини Нечитайло» Ірині Кривущенко та т.в.о. старости ОТГ Олегу Воловичу за підтримку ініціатив молоді.