«Молодіжна хвиля» до 102 річниці з дня народження В.О. Сухомлинського презентувала STEM– центр

Проєкт «Молодіжна хвиля» заснований на ідеях гуманістичної педагогіки В.О. Сухомлинського та впроваджується з 2015 року командою викладачів та здобувачів вищої освіти кафедри фізики та математики під
керівництвом доктора технічних наук, професора Дінжоса Романа Володимировича. Автор проєкту – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізики та математики Манькусь Ірина Володимирівна.

Проєкт реалізується за підтримки Миколаївського міського голови, Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради, ТОВ «Золотий колос», Дизайн-студії «Ход конем», Миколаївського науково – методичного центру, Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Партнерами проєкту є Миколаївський будівельний коледж, Миколаївський політехнічний коледж, ЗЗСО №31, ЗЗСО №3, Гімназія №4, Миколаївський економічний ліцей №2 та інші ЗЗСО міста та області.

30 вересня команда наукового проєкту «Молодіжна хвиля» у рамках X ювілейного фестивалю та з нагоди святкування 102 річниці з дня народження В.О. Сухомлинського презентувала STEM – центр. В рамках фестивалю працювали такі локації:

• «Чарівні світи» (корпус 1, поверх 1),
  • «Bankofscience» (корпус 1, поверх 2),
  • «Телеканал Діскавері» (корпус 1, поверх 3),
  • «Острів Майстрів» (корпус 1, поверх 4),
  • «Атракціон міфів» (корпус 2, поверх 1),
  • «Кастинг професій» (корпус 2, поверх 3),
  • «Сузір’я Корифеїв» (корпус 2, поверх 4).

Майстрами STEM – майданчиків працювали здобувачі вищої освіти кафедри фізики та математики, а всі бажаючі могли долучитися до цікавого світу науки!

Запрошуємо всіх до співпраці в студіях STEM – центра!

Прес-центр проєкту