Передзахист магістрів

20 листопада відбувся передзахист кваліфікаційних робіт студентів спеціальності 071 “Облік і оподаткування” та 072 “Фінанси, банківська справа та страхування”. Студенти виступили з доповідями та презентаціями по темам дипломних робіт, мали змогу відчути атмосферу майбутнього захисту. Попередній захист дипломних робіт студентів відбувся з метою встановлення відповідності досліджень вимогам до оформлення, змісту та структури роботи, визначення ключових положень дослідження. Передзахист відбувся у присутності завідувача кафедри Корнєвої Н.О. та керівників кваліфікаційних робіт.
Відповіді студентів і коментарі їхніх наукових керівників викликали жваву дискусію та обговорення серед присутніх. Варто відзначити, що студенти продемонстрували високий рівень готовності своїх випускових робіт, що вселяє оптимізм в їх успішному захисті.