Профорієнтаційна робота на кафедрі фінансів та обліку

З метою проведення профорієнтаційної роботи та налагодження співпраці кафедри фінансів та обліку МНУ імені В.О.Сухомлинського із закладами загальної середньої освіти, колективом кафедри було проведено зустрічі з випускниками шкіл міста  у дистанційній формі на базі цифрової платформи zoom – конференції. Так, 21 та 22 грудня було організовано онлайн зустрічі з учнями 11 класів Миколаївських загальноосвітніх шкіл №1, №3, №4, №13, №18, №27, №28, №34 та учнями Миколаївських гімназій №3 та №4. Під час бесіди було надано інформацію з приводу умов вступу на спеціальність 072″Фінанси, банківська справа та страхування” у 2021 році, перспективи навчання у МНУ імені В .О.Сухомлинського  та надано відповіді на питання, які цікавили майбутніх вступників.
Дякуємо за сприяння колективам зазначених закладів освіти та начальнику управління освіти Миколаївської міської ради Личко Ганні Володимирівні.
Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю.