Виховні заходи з медіаграмотності для студентів кафедри економіки, менеджменту та фінансів

Президент України Володимир Зеленський під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Культура, медіа, туризм» звернув увагу на необхідність проведення уроків медіаграмотності в закладах освіти для розвитку свідомого та критичного ставлення до інформації, що отримуємо з різних джерел.

З метою формування навичок медіаграмотністі, викладачами кафедри економіки, менеджменту та фінансів Волошиною-Сідей В.В. та Данік Н.В.  було проведено виховні години для здобувачів освіти з метою формування навичок критично сприймати інформацію, протидіяти маніпуляціям, усвідомити цінність високоякісної інформації. Особлива увага була приділена  розпізнанню фейкової інформації, так як у віртуальному світі відсутня цензура, знімаються заборони і обмеження морально-етичного і соціального планів, тому виникає нагальна необхідність усвідомлювати якість та правдивість інформації. Зі студентами були проведені тестові вправи на розпізнання фейків та надано інформацію з приводу самостійного покращення рівня медіаграмотності.