Участь у Весняній школі «Трансфер технологій та інновацій: європейський та український досвід»

Завідувач кафедри інформаційних технологій МНУ ім. ВО.Сухомлинського Зосімов В.В. та доцент кафедри Булгакова О.С. з 3 по11 березня 2021 року приймали участь у Весняній школі «Трансфер технологій та інновацій: європейський та український досвід» у межах проєкту Jean Monnet 611679-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE «European Experience in Technology Transfer for Ukrainian Universities» / ExTech, яка проходила в Національному університеті «Львівська політехніка» (дистанційна форма). У заході взяли участь більш ніж 200 учасників з усіх куточків України. У ході проведення школи відбулись цікаві й насичені дискусії з актуальних питань стосовно можливостей дистанційної освіти. Учасники школи змогли отримати нові знання з трансферу технологій та інновацій і сформувати нову мережу контактів.