Зустріч з в.о. заступника начальника ГУ ДПС Купчишиною О.А. студентів кафедри фінансів та обліку

16 квітня 2021 року доцентом Данік Н.В. для студентів 1 курсу економічних спеціальностей в рамках практичного заняття з дисципліни «Фінанси» було запрошено в.о. заступника начальника ГУ ДПС в Миколаївській області Купчишину Ольгу Анатоліївну з цікавою інформацією, що стосується особливостей побудови податкової системи України, сутності податків та перспектив працевлаштування майбутніх фахівців у податковій службі. Ольга Анатоліївна, яка представляє зовнішнього стейкхолдера – майбутнього роботодавця і має значний досвід викладання у закладах вищої освіти, дуже детально проінформувала студентів, якими саме компетенціями має оволодіти фахівець з оподаткування, наголошуючи на тому, що, починаючи з першого курсу студенти мають чітко формувати власну освітню траєкторію, орієнтуючись на напрямок, який в майбутньому стане їх професією.
Кафедра фінансів та обліку щиро вдячна ГУ ДПС за співпрацю!