Інформаційна зустріч «Допомога при складних обставинах та процедури вирішення конфліктних ситуацій»

«Допомога при складних обставинах та процедури вирішення конфліктних ситуацій» – такою була тема інформаційної зустрічі, яка відбулася між здобувачами освіти, викладачами кафедри економіки, менеджменту та фінансів і посадовими особами університету, відповідальними за вказані напрямки роботи. До обговорення питань, пов’язаних із виникненням конфліктів та процедурами їх вирішення була запрошена доцент кафедри психології, кандидат психологічних наук Юлія Бабаян; питання формування антикорупційної стійкості в українському суспільстві підняла у своїй доповіді уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції, доцент, кандидат політичних наук Віра Ярошенко. Спікери і учасники зустрічі разом відпрацювали кейси щодо правильної поведінки та поводження під час виникнення конфліктів, обговорили до яких осіб – працівників університету і при яких обставинах слід звертатися по допомогу. Усі присутні під час зустрічі отримали дуже актуальну та корисну інформацію, мали можливість поставити питання із тем, які зараз на часі.