Участь кафедри фінансів та обліку у міжнародному вебінарі, організованому StrikePlagiarism.com International

19 квітня 2021 року студенти третього курсу за першим (бакалаврським) рівнем та першого курсу за другим (магістерським) рівнем спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування на чолі з доцентом кафедри фінансів та обліку Данік Н.В. прийняли участь у міжнародному вебінарі, організованому StrikePlagiarism.com International на тему «Курсова робота без академічного плагіату – нові можливості системи StrikePlagiarism.com». Спікери – Валентина Візнюк (ПДПУ ІМ. К.Д. Ушинського) і Алі Тахмазов (Plagiat.pl) професійно та вичерпно  пояснили студентам сутність академічної доброчесності як прояву поваги до інтелектуальної власності. Така зустріч була особливо актуальної для здобувачів вищої світи, які саме зараз працюють над написанням комплексних курсових робіт та курсових робіт з дисципліни «Банківська справа». Вони мали змогу отримати компетентності щодо запобігання академічному плагіату в своїй курсовій роботі та зрозуміти значення технічної перевірки курсової роботи на наявність ознак академічного плагіату для забезпечення політики доброчесності.
Дякуємо організаторам та спікерам за цікаву зустріч!