Зустріч студентів кафедри фінансів та обліку з керівником напряму трудових ресурсів МФ КБ «Приватбанк»

26 квітня 2021 року студенти спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування спілкувались з керівником напряму трудових ресурсів МФ КБ «Приватбанк» Бірзул Світланою Миколаївною, яка представляє основного роботодавця для випускників, що пов’язали своє життя з банківською діяльністю. Саме Світлана Миколаївна є провідником для наших студентів, які приходять до Приватбанку на практику та на роботу, вона навчає їх практичним діям в конкретних ситуаціях, які потребують від них застосування інтегрованих теоретичних та практичних навичок. Ця зустріч для 2020-2021 н.р. була фінальною крапкою в проходженні практики у фінансово-кредитних установах і зручний формат її проходження влаштовує як здобувачів вищої освіти так і керівників практики. Адже, після неї студенти починають працювати у банку більш впевнено та змістовно. Дякуємо Світлані Миколаївні за її ґрунтовну та потрібну інформацію.