«Конституція – основний Закон України. Чи знаєш ти свої права і обов’язки»?

На кафедрі фінансів та обліку розпочалися заходи присвячені річниці прийняття основного закону України – Конституції. 10 червня поведена акція-вікторина «Конституція – основний Закон України. Чи знаєш ти свої права і обов’язки»?
У вікторині прийняли участь студенти 2-4 курсів кафедри фінансів та обліку,  де виявляли свої знання про основний закон держави.
 У далекі 90-ті роки впродовж 6 років створювалася Конституція України і 28 червня 1996 року Конституція була прийнята.
Цей момент означав те, що тепер незалежність країни закріплена в правовому сенсі, закріпилися і її межі, а значить, і територіальна цілісність. Завдяки Конституції, держава змогла забезпечити права людини і громадянина на території країни, що допомогло підвищити авторитет України в очах країн світу.
День Конституції – не просто свято нормативного акту, а день, коли було затверджено права і свободи громадян України.