Студентка спеціальності 072 “Фінанси, банківська справа та страхування” Дарина Зотова потрапила у фінал конкурсу “Miss Ukraine”

Вже 21 жовтня в палаці «Україна» відбудеться ювілейний гранд-фінал 30-го національного конкурсу «Miss Ukraine». Нещодавно стали відомі імена 25-ти українок, які змагатимуться за корону вартістю три мільйони доларів. У числі фіналісток студентка 4 курсу спеціальності 072 Фінанси , банківська, справа та страхування – Дарина Зотова. Вітаємо нашу Дарину із потрапляння у фінал шоу, не раз переконуємося, що наші студенти найталановитіші та різнобічно розвинуті особистості. Окрім того, що Дарина справжня красуня, вона має активну життєву позицію, вміло поєднує навчання в нашому університеті з іншими активностями: знає іноземні мови, займається танцями, спортом, подорожує, багато часу приділяє благодійності. Щиро радіємо такому значному досягненню нашої студентки, усією університетською родиною бажаємо подальших перемог.