Участь у конференції

4 листопада 2022 року магістранти спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування Ємельянов Артур, Торлопов Артемій і Татко Анна під керівництвом завідувача кафедри економіки, менеджменту та фінансів, к.е.н., доцента Наталії Данік прийняли участь у II Міжнародній мультидисциплінарній студентські  науковій конференції «Формування сучасної науки: методика та практика», яка відбулася у місті Вінниця. Конференція відбулась за ініціативи Молодіжної наукової ліги – громадського об’єднання молодих активістів, що діє на засадах добровільності, рівноправності членів об’єднання та самоврядування,  здійснює діяльність в рамках чинного законодавства та працює з метою залучення молоді до обговорення наукових, культурних та освітніх проблем, шляхом проведення наукових конференцій, семінарів, тренінгів, круглих столів.