Всесвітній день цивільної оборони

Щорічно 1 березня відзначається Всесвітній день цивільної оборони. Він встановлений у 1990 році, зазначається у країнах — членах Міжнародної організації цивільної оборони (МОГО) з метою пропагування знань про цивільну оборону та підняття престижу національних служб порятунку.

Задля підвищення обізнаності освітян щодо цивільної безпеки, ми пропонуємо вам ознайомитись із інформаційними буклетами на цю тему.

У 2023 році під час повномасштабної війни День цивільної оборони особливо актуальний, адже від дій російської армії часто страждає мирне населення. Тож, для студентів кафедри економіки, менеджменту та фінансів викладач Волошина-Сідей В.В. провела онлайн-захід щодо захисту цивільного населення під час надзвичайних ситуацій. Захід організовано на основі освітньої платформи “Зрозуміло”, онлайн -відеоуроків, розроблених Мін Цифрою та Міністерством охорони здоров’я ( перша медична допомога, основи цивільної та  військової безпеки). Під час заходу ознайомилися із правилами поведінки під час надзвичайних ситуацій різноманітного характеру, особливу увагу приділили першій медичній допомозі потерпілому, правилам поведінки із вибухонебезпечними предметами, правилам поведінки під час землетрусу. Студенти поділилися власними знаннями щодо поведінки під час надзвичайних ситуацій, пройшли тестування на освітній платформі “Зрозуміло”. Наразі, дуже важливо кожному громадянину бути обізнаним у цих питаннях, адже під час повномасштабного вторгнення рф рівень небезпеки надзвичайно підвищився для цивільного населення, ми маємо вміти захистити себе і своїх близьких.