Науковий семінар кафедри економіки, менеджменту та фінансів на тему: «Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах»

31.03.2023 к.е.н., доцентом Рудь Інною Юріївною був проведений науковий семінар кафедри економіки, менеджменту та фінансів на тему: «Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах» на базі освітній платформі Prometheus. Семінар був присвячений якісній підготовці до проходження акредитації освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування» на першому (бакалаврському) рівні спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського. На семінарі обговорювались різні погляди на підвищення якості викладання, оновлення освітніх програм, про роль гаранта програми. В результаті семінару було опрацьовано ефективні шляхи стимулювання та підтримки якісного викладання на рівні освітніх компонент (окремих курсів), освітньої програми й університету в цілому.