IX фестиваль цікавої науки Молодіжна хвиля

14 грудня на механіко – математичному факультеті відбувся ІХ фестиваль цікавої науки Молодіжна хвиля, який був присвячений відкриттю youtube каналуScience Corporation. Взагалі фестиваль став особливим завдяки великій кількості прем’єр, що відбулися на ньому. Вперше в університетській студії майстрами працювали герої коміксів «Marvel», які ділилися з учасниками студій своїми секретами успіхів. Вперше працювала студія «Ренесанс» під керівництвом першого майстра проекту Василькова Д.Ю. та його учнів (гімназія №4), а також студія «Шалені перегони» під керівництвом першого майстра Баклана Б.А та його учнів (студенти політехнічного коледжу). Загалом десять університетських STEM – студій гостинно зустріли біля 370 учасників фестивалю, серед них учні  закладів  загальної середньої освіти міст Миколаїв, Херсон та їх областей, студенти коледжів. Майстрами в STEM – студіях працювали студенти та магістри механіко – математичного факультету, студенти Миколаївського будівельного коледжу, Державного вищого навчального закладу «Миколаївський політехнічний коледж», учні ЗЗСО №31, економічного ліцею №2, гімназії №4. Членами журі в студіях традиційно були вчителі математики, інформатики, фізики.

Партнери проекту: Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, управління молодіжної політики Миколаївської міської ради, громадська організація «Вітовка», директор ТОВ «Золотий колос», депутат обласної ради Надія Іванова, письменник, автор проекту «Казки Погорєлова» Євген Погорєлов, кафедра теорії і методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій МОІППО традиційно підтримали творчу, креативну молодь.  Мер міста подарував кращим майстрам проекту подорож до музею цікавої науки м. Одеса. Володарем кубка мера в 2019 році став студент Толмачов Олександр за відкриття та супровід каналу цікавої науки Science Corporation.  Партнер проекту студія здоров’я “Family health” нагородила переможців та кращих майстрів подарунковими сертифікатами.

Кубки цікавої науки «Science Corporation» від команди проекту отримали Миколаївський будівельний коледж, Державний вищий навчальний заклад «Миколаївський політехнічний коледж», економічний ліцей № 2, гімназія №4, ЗОШ №31, школа гуманітарної праці м. Херсон, творчий центр «Естетика» МНУ ім. В.О. Сухомлинського, а також танцювальні колективи «Сюрприз» та «Braves Crew».

Дякуємо всім організаторам і учасникам за подароване свято творчості та науки! Запрошуємо до участі в ювілейному Х фестивалі наших постійних учасників і всіх тих, хто бажає долучитися до  цікавої науки, яку презентує команда креативної, творчої молоді!