День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Сьогодні в Україні відзначають День пам’яті Героїв Небесної Сотні.
9 років тому понад 100 протестувальників поклали своє життя за свободу та світле майбутнє України
Виховний захід

20 лютого Україна вшановує пам’ять наших сучасників – мирних громадян, які у час Революції гідності (листопад 2013 – лютий 2014 рік) вийшли на Майдан Незалежності в Києві, щоб відстояти нашу національну ідею та вибороти вільну і незалежну країну! З метою вшанування пам’яті  загиблих та формування національної свідомості, патріотизму та громадянської позиції у молоді, на кафедрі економіки, менеджменту та фінансів проведено виховний захід: “Зима, що нас змінила”, оснований на перегляді та обговоренні фільмів, присвячених цим подіям. Цикл із семи фільмів про українську революцію, створений “1+1 продакшн” і творчим об’єднанням “Вавилон’13”. Українська прем’єра циклу відбулася у сорокивини загибелі революціонерів на вул. Інститутській. Вже весною та влітку фільми показали у США, 19 травня 2014-го – на Каннському кінофестивалі. У цикл входять картини “Перша смерть”, “Коктейлі Грушевського”, “Межигір’я. Батіна хата”, “Самооборона”, “Пожежа у Будинку профспілок”, “Автомайдан”. Студенти мали змогу переглянути найцікавіші моменти фільмів, картина справила  неабияке враження на усіх присутніх. Після перегляду поділилися своїми емоціями та переживаннями , розповіли про відомі події та біографію деяких героїв, що загинули під час цих доленосних подій.  Пам’ятаємо про Героїв – для всього світу вони стали прикладом жертовного відстоювання європейського вибору країни, її демократичних цінностей.