До Дня Народження Т.Г. Шевченка

У 1814 році 9 березня народився Тарас Шевченко. Його ми знаємо як визначного поета, класика української літератури, мислителя та художника. У 2023 році весь світ відзначає 209-річчя від дня народження письменника. Феномен Шевченка на формування світогляду українців є неоціненним, він був актуальним у минулому, є актуальним – сьогодні, і буде – завтра. В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю пам’ятає і шанує людство. До славної когорти таких людей належить і Великий Кобзар українського народу – Тарас Григорович Шевченко. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові. «Історія мого життя, – писав поет, – становить частинку історії моєї Батьківщини». Він пробуджував любов до України, ненависть до гнобителів, кликав сильних на подвиг, вселяв у слабких надію і віру.

З метою формування у молоді національної свідомості, патріотизму та любові до української мови, поезії, літератури на кафедрі економіки, менеджменту та фінансів к.е.н Волошина-Сідей В.В. та к.е.н. доцент Рудь І.Ю провели виховні заходи, присвячені Дню Народження Т.Г. Шевченка у групах 279, 379 та 579. Під час заходів переглянули фільм – біографію митця “Таємниці генія Шевченка”, обговорили зі студентами значущість митця у формуванні свідомості українців, згадали про актуальність його творів і нині. Здобувачі освіти поділилися своїми роздумами та улюбленими  творами Кобзаря.