Захист кваліфікаційних робіт спеціальності 113 Прикладна математика

22 червня 2022 року студенти  2-ск курсу спеціальності  113 Прикладна математика захистили випускні кваліфікаційні роботи бакалаврів в онлайн-режимі.

Голова комісії – Рижков Олександр Сергійович, доцент, доктор технічних наук, фінансовий директор ІТ-компанії ТОВ «ВиСтади», члени комісії: Зосімов В’ячеслав Валерійович – доцент, завідувач кафедри комп’ютерних наук та Поздєєв Валерій Олександрович – професор кафедри комп’ютерних наук, доктор фізико-математичних наук.

Представлені до захисту роботи були виконані із дотриманням усіх вимог щодо написання кваліфікаційної роботи. Студенти підготували змістовні доповіді та надали ґрунтовні відповіді на запитання членів комісії.

Завідувач кафедри Зосімов В’ячеслав та голова комісії Рижков Олександр виступили з вітальним словом та побажали успіхів.

Щиро вітаємо студентів з успішним захистом кваліфікаційних робіт!